STONELINE

STONELINE: SANATIN TAŞ HALİ

Stoneline doğal taş sektöründe “en iyi” ürün ve hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kuruldu. Bugün çeyrek yüzyılı geride bırakırken kuruluş hedefini yakalamış ve uluslararası pazarda kalitesiyle adından söz ettiren bir şirkete dönüşmüş olmaktan dolayı gururluyuz.

Stoneline olarak ilk günden bu yana projelerine en uygun doğal taşı kullanmak isteyenler için çalışıyor ve onlara taşın en güzel halini sunuyoruz. 3800 m2 alan üzerinde kurulu olan Ayazağa Merkez Ofis ve Plaka Showroomumuzda Türkiye’den ve dünyadan seçerek aldığımız granit, mermer, onyx, limestone, traverten, bazalt ve değerli taşlardan oluşan 500’ü aşkın doğal taş örneğini sergiliyoruz. Koleksiyonumuzu her ay yeni ürünler ekleyerek zenginleştiriyoruz.

Kocaeli Çayırova’da bulunan fabrikamız, İzmir’de yer alan ihracat ofisi & showroomumuz ve Azerbaycan satış ofisimiz ile dünya pazarından gelen talepleri karşılıyoruz. İşimizde, güvenilirliğimizin anahtarı olan ürün, uzman ve hizmet kalitemizle öne çıkıyoruz.

Doğal taşın hayranlık uyandıran estetik ve benzersiz yapısı sosyal faaliyetlerimize de ilham veriyor. Stoneline olarak mimari ofisler ve mimarlık öğrencileri için düzenlediğimiz “Doğal Taş Eğitim ve Seminerleri” ile doğal taşa ilişkin bilgi ve yaklaşımlarımızı paylaşıyoruz. Stoneline Yayınları ile sektörel ve sanatsal başvuru kaynaklarının oluşturulmasına öncülük ediyoruz. 2016 yılında showroomumuz içinde kurulan Stoneline Art Project ile kâr amacı gütmeden genç sanatçılarımıza destek oluyor ve eserlerini sanatseverlerle buluşturuyoruz.

Taşa olan minnettarlığımızı tüm faaliyetlerimize yansıtmaya çalışıyor, kazandığımız değerleri çevremizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

STONELINE KALİTESİ
Stoneline ayrıcalığını yaşayın…

Dayanıklılık ve süreklilik, hareket ve canlılık, estetik ve işlenebilirlik, renk ve doku zenginliği… Binlerce yıllık enerjinin ve devinimin izleri… Doğal taş, doğanın bizlere sunduğu eşsiz bir oluşum.
Bu oluşumu, günümüz bilgisiyle harmanlayarak adeta bir sanat eserine dönüştürmek de bizim görevimiz. Stoneline olarak taşın sunduğu değerleri en iyi şekilde yansıtmak için varız. Çünkü doğal taşın içindeki cevherin ancak doğru seçimler ve mükemmel bir uygulama ile ortaya çıkacağını biliyoruz.
Bu nedenle blok ve plaka alımından üretime, montaj işlemlerinden satış sonrası servise kadar her aşamada bilgi ve uzmanlığımızı sizlere sunuyor ve ürünlerimizi kullandığınız süre boyunca yanınızda olmaya devam ediyoruz.