ARİF ÖZDEN MİMARLIK – MAĞAZA PROJESİ 3

Mimar Arif Özden’in tasarladığı bu mağaza projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki mermerler tercih edildi. Zeminde Marmara Çizgili kullanılırken, mağazanın duvarlarında doğal taşın harikalar yaratan mermer örneklerinden Breccia ve Caldere Pink tercih edildi…

READ MORE

AVM PROJESİ 1

Astaş Holding tarafından 2008 yılında hayata geçirilen bu AVM projesinde Stoneline’nın eşsiz doğal taş koleksiyonundan Noisette Grigio, Dream Beige, Brown Espera, Noir St. Laurent, Light Emprador kullanıldı. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal taş mevcuttur.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

RB MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

RB Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde ortak alanlarda Stoneline doğaltaş koleksiyonumuzun en özel gri mermerlerinden Spider Grey, banyoda ise siyah ve kahverenginin doğadaki uyumunu yansıtan mermerlerden biri olan Bruno Perla tercih edildi.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

ARİF ÖZDEN MİMARLIK – MAĞAZA PROJESİ 2

Mimar Arif Özden’in tasarladığı bu mağaza projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki mermer ve granit taşlar tercih edildi. Zeminde Blue Savoy kullanılırken, mağazanın duvarlarında doğal taşın harikalar yaratan granit ve mermer örnekleri Cosmos Black, bookmatch olarak Arabescato Extra, kaya görünümlü taşlar ve Forrest Green tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak içinRead more ⟶

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

ÖZEL KONUT PROJESİ 2

Bu özel konut projesinde dünyaca bilinen ve en çok tercih edilen mermerlerden biri olan Statuario’yu mutfak, salon ve antre zemininde kullanarak ortama aydınlık, ferah ve çok şık bir hava kazandırıldı. Sarı rengin farklı tonlarından oluşan Stonewood ise banyoda son derece doğal ve sıcak bir atmosfer yarattı.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

OFİS PROJESİ 10

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan granit Cosmos Black, farklı yüzey kullanımlarıyla kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Kendine has rengi ve ışıltılı yapısı, hydro finish yüzey ile mekanı yaşayan bir hale çeviriyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, eşsiz tasarımlarınız için sizi bekliyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ÖZEL KONUT PROJESİ 8

Bu özel konut projesinin banyosunda Stoneline gri mermer koleksiyonundan Tundra Grey tercih edildi. Evin geri kalan mekanlarında ise bej ve kahvarenginin eşsiz uyumunu sergileyen Cremo Uniq ve Diamond Brown yer alıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal mevcuttur.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

METEX DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Metex Design tarafından tasarlanan bu ofis projesinin cephesinde bir Limestone türü olan Orion kullanıldı. Limestone (Kireçtaşı) homojen görünümü, honlu, eskitilmiş, cilalı, ham ve kumlama gibi farklı yüzey işlemleri uygulanmış şekilde iç ve dış mekan kaplamalarında tercih edilen doğal taş çeşididir. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal mevcuttur.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

DK MİMARLIK – OFİS PROJESİ 1

DK Mimarlık tarafından tasarlanan bu ofis projesinde tasarımcıların sıkça tercih ettiği mermerlerden Carrara Gioa kullanıldı. Carrara mermeri beyaz ve grinin uyumu ile sadelik ve şıklıktan yana mekanların oluşturulmasında çokça tercih ediliyor. Bu eşsiz mermerin yanında tamamlayıcı olarak grinin en zarif halini yansıtan Versalys, banyoda ise pembenin zerafetini gold aksesuarlar ile mükemmel bir şekilde tamamlayan PinkRead more ⟶

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

ARKETIPO DESIGN – OTEL PROJESİ 1

İstanbul‘un muhteşem manzarasına sahip, bu konforlu ve lüks otelin Arketipo Design tarafından tasarlanan iç mekanlarında Stoneline doğal taş koleksiyonun öne çıkan doğal taşlarından Portoro Argento, Dream Beige, Leather Brown ve Spider Grey tercih edildi. Banyo, hamam ve SPA gibi ıslak hacimlerde ise Dream Beige, Leather Brown, Caceres Dark, Versalys ve Bianco Fantastico kullanılarak hem zarifRead more ⟶

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

METEX DESIGN – OTEL PROJESİ 1

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan Dark Beige mermer, farklı kullanım alanlarını kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Metex Design imzalı bu otel projesinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Black Antique ve Cosmos Black eşlik ediyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

METEX DESIGN – OTEL PROJESİ 2

Butik otel projemiz Metex Group tarafından tasarlanmıştır. Yeşilin her tonunu barındıran Irish Green ve Verde Calacatta, mavinin sonsuzluğunu simgeleyen Azul Macaubas, grinin asilliğini yansıtan Versalys ve Carrara Gioa bu eşsiz projenin doğal taşlarıdır. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 6

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan granit Labradorite Lemurian, farklı kullanım alanlarını kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Kendine has rengi ve kristalli yapısı, yüzeylere yaşanmışlık hissi veriyor. Bu şık sephanın tasarımı ise Esra Kazmirci Mimarlık’a ait.

READ MORE

BAKU, AZERBAIJAN

ESTİ HAVİYO – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Mimar Esti Haviyo imzası taşıyan bu projede, sade ama tekdüzelikten uzak, grinin eşsiz çizgileri ile modern tasarımların ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip bir doğal taş olan Graphite kullanarak zarif bir ambiyans yaratıldı. Masa/sehpa/dresuar projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş sizi bekliyor.

READ MORE

BAKU, AZERBAIJAN

ERGİNOĞLU & ÇALIŞLAR MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 2

Traverteni andırmasına rağmen mermer cinsi bir doğal taş olan Titanium, yumuşak renk tonları ve çizgisel damar yapısı ile sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak isteyenlerin tercih edeceği bir doğal taştır. Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık imzalı özel konut kompleksinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Blue Ajia, Ivory Grey, Metalicus, Cream Beige ve Coffee SerpegianteRead more ⟶

READ MORE

ISTANBUL, TURKEY