FOUR POINTS BY SHERATON – HOTEL PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, New St. Laurent, Statuario Big Vein Extra, Bianco Dolomiti, Ice Grey ve Concordia taşları ile modern ve sofistike tasarımları mekanlarınıza taşıyor. Her bir taş, zarif dokusu ve estetik çekiciliği ile Stoneline koleksiyonunu zenginleştiriyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MİMAR YASEMİN YILDIRIM – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Siz de Mimar Yasemin Yıldırım işbirliği ile tasarlanan Stoneline doğal taş koleksiyonu ile projelerinizi özel kılın. Blackwood, Carrara Gioa, Invisible White ve Nero Cordoba gibi benzersiz taşlarla mekanlarınıza estetik bir dokunuş ekleyin. Stoneline doğal taş koleksiyonu, mekanlarınızı hem görsel açıdan çarpıcı hem de pratik açıdan işlevsel kılar.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MY DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, sadece estetik güzellik sunmakla kalmaz, aynı zamanda uzun ömürlü ve dayanıklı tasarımların temelini oluşturur. Cool Grey, Cremo Uniq Extra ve Cosmos Black Extra taşları, mekanlarınızda kaliteli ve modern bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ZENGİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, Zengi Mimarlık işbirliğiyle bir araya gelerek, Corteccia, Calacatta Vogue ve Verde Tropicale taşlarıyla estetik ve lüksü bir araya getiren özel tasarımları sunuyor. Bu seçkin taşlar, her detayda zarafeti ve özgünlüğü yansıtarak mekanlarınıza benzersiz bir atmosfer katıyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MİMAR REYHAN SEÇER – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline natural stone collection comes together in collaboration with Architect Reyhar Seçer and offers special designs that combine aesthetics and elegance with Peru White stone. Reflecting elegance in every detail, this collection adds a unique atmosphere while illuminating your spaces.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

URBANJOBS – RESTORAN PROJESİ – 1

Stoneline doğal taşlar, Urbanjobs’ın sanatsal dokunuşuyla birleşerek mekanınızı dönüştürmek için mükemmel bir seçimdir. Teakwood’un sıcak renkleri, iç mekanlarınıza doğal bir zarafet katarak sıcaklık ve modernliği bir araya getirir. Ceppo Gold’un sofistike ve şık görünümü, özellikle mimari detaylara vurgu yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Ancient Green’in benzersiz tonları ise doğanın zarif dokunuşunu mekânlarınıza taşır, eşsiz ve çağdaş bir atmosfer yaratır. Fotoğraf : PEEK MEDIA

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ZEYNEP HELVACIOĞLU MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 2

Stoneline koleksiyonu, Bianco Fantastico’nun saf beyazıyla yüksek kontrast, Versalys’in zarif desenleri ve doğal tonları gibi geniş bir taş yelpazesi sunar. Her taş, projelerinizde farklı bir estetik vurgu sağlar. Stoneline doğal taş koleksiyonu, Zeynep Helvacıoğlu Mimarlık işbirliğiyle bir araya gelerek, estetik ve lüksü birleştiren özel taşları sunuyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MİMAR GİZEM SEVİLMİŞ – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Siz de Mimar Gizem Sevilmiş işbirliği ile tasarlanan Stoneline doğal taş koleksiyonu ile projelerinizi özel kılın. Asterix, Explosion White ve Olive Maroon gibi benzersiz taşlarla mekanlarınıza estetik bir dokunuş ekleyin. Stoneline doğal taş koleksiyonu, mekanlarınızı hem görsel açıdan çarpıcı hem de pratik açıdan işlevsel kılar.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

SATT DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, Satt Design işbirliği ile bir araya gelerek, estetik ve fonksiyonu buluşturan özel taşları sunuyor. Verde Brinisi, Tiger Eye, Carrara Gioia, Verde Genova, Morpheus ve Ancient Green gibi seçkin taşlar, Stoneline koleksiyonunu özel ve zarif kılan eşsiz örneklerdir.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

RAFINE MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 2

Stoneline doğal taş koleksiyonu, Refine Mimarlık işbirliğiyle hayat bulan ve estetik ile dayanıklılığı birleştiren birinci sınıf taşları içerir. Light Traverten, Arabescato Venus, Gothic Grey, Tundra Grey Extra ve Rustic Green gibi seçkin taşlar, Stoneline koleksiyonunu özel ve zarif kılan benzersiz örneklerdir.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

OFİS PROJESİ – 14

Amazon Green, benzersiz yeşil tonları ve doğanın enerjisini yansıtan desenleri ile mekanlarınıza canlılık ve şıklık katıyor. Bu taş, ofis projelerinizde doğal bir atmosfer yaratmanın yanı sıra modern ve sofistike bir görünüm sağlıyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ÖZY İÇ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, özel tasarım projelerinde öne çıkan ÖZY İç Mimarlık işbirliği ile hayat buluyor. Koleksiyonun göz alıcı yıldızlarından biri olan Tundra Grey taşı, mekanlarınıza sofistike bir dokunuş katmanın anahtarını sunuyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ÖZEL KONUT PROJESİ – 13

Stoneline doğal taş koleksiyonu, özel konut projelerinizde sıradışı bir estetik ve zarafet sunan benzersiz taşlar içerir. Bu koleksiyonun yıldızları arasında yer alan White Beauty ve Lilac taşları, Stoneline ile tasarlanan özel konutlarda lüks ve göz alıcı atmosferler yaratmanın anahtarını sunuyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MONLAB DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ – 8

Statuario A1’ın saf beyaz zarafeti, Venus White Extra’nın lüks beyazın ötesindeki duruşu, King Black’in modern ve çarpıcı görünümü, Cosmos Black’in yıldızlar arası zerafeti, Tundra Grey’in sakin tonları ve Black Horse’un güçlü ve etkileyici dokusu ile Stoneline, her tarza hitap eden geniş bir taş yelpazesi sunar.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MONLAB DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ – 7

Calacatta Goya, zarif beyaz zemin üzerinde benzersiz gri damarlarıyla lüksü ve estetiği bir araya getirirken, Corteccia’nın doğal tonları ve doku, mekanlarınıza sıcaklık ve karakter katıyor. Bu taşlar, her iki dünyanın en iyisini sunarak projelerinize özel bir dokunuş sağlıyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MONLAB DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ – 6

Stoneline doğal taş koleksiyonu, Monlab Design işbirliğiyle sunulan estetik ve kaliteyi bir araya getirerek mekanlarınızı özel kılmanın yolu. Rosso Levanto, Graphite ve Tundra Grey gibi seçkin taşlar, Stoneline koleksiyonunu zenginleştiriyor ve projelerinize eşsiz bir zarafet katıyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

MİMAR SELİM IMIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Stoneline doğal taş koleksiyonu, estetik ve fonksiyonu bir araya getirerek mekanlarınıza eşsiz bir atmosfer katıyor. Mimar Selim İmik’in özel seçimiyle bir araya getirilen Calacatta Nuvolato Azerobact, Bluette, Ocean Blue, Grey Roots ve Calacatta Montecarlo gibi taşlar, Stoneline koleksiyonunu oluşturan nadide parçalardır.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

1217 MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 2

Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Wow Quartzite taşı, projemizde tercih ettiğimiz özel seçenekler oldu. Stoneline doğal taş koleksiyonu, benzersiz tasarımlarınıza hayat vermek için sunduğu geniş yelpazesiyle öne çıkıyor. Wow Quartzite’in zarafeti, projemize eşsiz bir estetik katıyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

KIRAL INTERIOR – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

Kıral Interior tarafından tasarlanan bu özel konut projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Venezia White, Aqua Quartzite, Messeria Grey Venato ve King Black tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ÖZEL KONUT PROJESİ – 12

Stoneline doğal taş koleksiyonumuzun en özel mermerlerinden Fusion Black ve sarının doğadaki uyumunu yansıtan mermerlerden biri olan Beige Wavy Onyx tercih edildi.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ILKAY ALA MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ – 4

İlkay Ala Mimarlık tarafından tasarlanan bu özel konut projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki  Calacatta Carrara Extra, Greige and Noma Black tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

IPD MİMARLIK – OFİS PROJESİ – 14

IPD Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde ortak alanlarda Stoneline doğal taş koleksiyonumuzun en özel mermerlerinden Abstract ve yeşilin doğadaki uyumunu yansıtan mermerlerden biri olan Covelano Macchia Vecchia tercih edildi.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

ÖZEL KONUT PROJESİ – 11

Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Quartzite Zeleste, White Golden Onyx ve Arsub Classico taşları tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki bir araya getirilmiş taş kaynak kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY

FOLI STUDIO – ÖZEL KONUT PROJESİ – 1

folistuio tarafından tasarlanan bu özel konut projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Green Fantasy ve Arabescato Venus tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

READ MORE

Istanbul, TURKEY