PROJELENDİRME

Uzman desteği ile mükemmel sonuçlar

Mimarlar ve tasarımcılara, yapı profesyonellerine ya da evinde doğal taş deneyimini yaşamak isteyen herkese hayallerini gerçekleştirme aşamasında uzman desteği sunuyoruz. Koleksiyonumuzda bulunan yüzlerce desen, renk ve taş türlerinin seçimi ve uygulanması uzmanlarımız ve teknik görsel çalışmalarımızla çok kolay ve bir o kadar hızlı.  

Projeniz için seçilen plakalara ait yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve detaylı raporlar ile imalat çizimleri (shop drawing) ve plaka/proje yerleşimi çalışmaları yapıyoruz. Böylelikle mimar ve tasarımcılar, tasarımda kullanılan taşın nasıl görüneceği, damar takibi ve projeyle uyumu gibi teknik detayları henüz uygulama aşamasına geçmeden, işin başında görme imkânı buluyor.

Yüksek ya da az metrajlı proje, iç veya dış mekân, peyzaj, hareketli ve tamamlayıcı dekorasyon ürünlerine kadar hayalinizde tasarladığınız ne varsa gerçekleştirmek için Stoneline uzmanlarına güvenmeniz yeterli. Uzmanlarımız bizimle iletişime geçtiğiniz andan projenizin bitimine kadar, her aşamada daima sizinle.