ROCK FINISH
BEIGE STONE
MERMER

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

İSTANBUL / TÜRKİYE

BIANCO FANTASTICO
MERMER

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

İSTANBUL / TÜRKİYE

GRAPHITE
MERMER

MONLAB DESIGN

ISTANBUL / TURKİYE

Monlab Design

STONELINE DENEYİMİNE HOŞGELDİNİZ
Doğal taşlar, doğada geçen milyonlarca yılın fiziksel sonucu olarak günümüze ulaşan en değerli yapı malzemesidir. Doğal taşın ihtişamı, dayanıklılığı ve işlenebilirliği geçmişten günümüze çok tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Showroom VR Turu

Yeni teknolojiler, değişen ihtiyaçlar, zevklerin mimariye ve dekorasyona yansıması ile günümüzde doğal taş kullanımını her alanda görmekteyiz. Biz de bu süreçte değerli mimar ve tasarımcılarımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız.

GÜNCEL PROJELERİMİZ

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELERİ GÖR

WHITE SANDSTONE

WHITE SANDSTONE

Homojen görünümü, yüzey uygulamalarına elverişli yapısı ile dış mekanların şık duvar kaplamalarında çokça tercih edilir.

Bej

PALAGONE GREEN

PALAGONE GREEN

Kuvarsit grubu taşların özel örneklerinden Palagone Green, ışık geçirgenliği, kendine has çizgileri ile kullanıldığı mekanda cazibe merkezi olacak güçte bir doğal taştır.

Yeşil

DAISY ONYX

DAISY ONYX

Benzer desen ve renklerden oluşan hareketli görselliği ve ışık geçirgen özelliği ile dekorasyona canlılık katabilecek bir doğal taştır.

Sarı

BELDERE 1000ST A1

BELDERE 1000ST A1

Farklı yüzey uygulamalarına çok elverişli bir granit çeşididir. Beldere 1000ST A1, her bir yüzey uygulamasında farklı bir doku sunar ve aynı taş ile eşsiz yüzeyler yaratabilirsiniz.

Siyah

NORDIC BLU

NORDIC BLU

Nordic Blu, mavinin ve grinin en güzel tonlarına sahip, büyüleciyi dokusuyla gökyüzünün izdüşümünü mekanınıza taşıyabileceğiniz özel bir doğal taştır.

Gri, Mavi

CIPOLLINO EXTRA

CIPOLLINO EXTRA

Bej ve gri tonlarda, yumuşak dalgaları andıran damarlı yapısıyla Cipollino kullanıldığı mekanlarda ilgi odağı olacak nitelikte bir doğal taştır.

Antolini İtalya

TÜRKİYE SATIŞ TEMSİLCİSİ