Stoneline ile Başyapıta
Dönüşen Doğal Taşlar

Stoneline, doğanın kalbinde milyonlarca yılda oluşan doğal taşları, benzersiz dokunuşlarla yaşam alanlarınızda başyapıtlara dönüştürüyor.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

STONELINE YAYINLARI

Mimaride "Doğal Taş" konusuna odaklanmış bir yayınevi...

Yayınevimizi ve kitaplarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

STONELINE DOKUNUŞU

Doğanın kalbinden mekanlarınıza uzanan doğal taş yolculuğu

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz

BRECCIA MERMER

YİĞİT VAYTAŞ İÇ MEKANLAR

İSTANBUL / TÜRKİYE

CALACATTA CRISTALDO GOLD MERMER

KALU MİMARLIK

İSTANBUL / TÜRKİYE

BIANCO FANTASTICO - ELEGANT GREY MERMER

PİSA TEXTILE OFİS PROJESİ

TEKİRDAĞ / TÜRKİYE

STONELINE DENEYİMİNE HOŞ GELDİNİZ
Doğal taşlar, doğada geçen milyonlarca yılın fiziksel sonucu olarak günümüze ulaşan en değerli yapı malzemesidir. Doğal taşın ihtişamı, dayanıklılığı ve işlenebilirliği geçmişten günümüze çok tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Showroom VR Turu

Yeni teknolojiler, değişen ihtiyaçlar, zevklerin mimariye ve dekorasyona yansıması ile günümüzde doğal taş kullanımını her alanda görmekteyiz. Biz de bu süreçte değerli mimar ve tasarımcılarımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız.

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ’NDE İKİ ÖZEL KONSERDE BULUŞTUK

Stoneline olarak, kültür ve sanata olan tutkumuzla her yıl olduğu gibi, IKSV tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ni bu yıl da desteklemekten mutluyuz.

OKU

MİMARLARA ÖZEL

50+ ÜLKEDE 500+ TAŞ

KEŞFEDİN

GÖRSELLEŞTİRİN
TAŞLARIMIZ ILE MEKANINIZ

Odalarınızı 3D olarak tasarlayın.

3D SİMÜLATÖR

GÜNCEL PROJELERİMİZ

ERÜL ARCHITECTURE - ÖZEL KONUT PROJESİ - 1

İSTANBUL / TÜRKİYE

ART KAFASI ARCHITECTURE - ÖZEL KONUT PROJESİ - 2

İSTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELERİ GÖR

NEW ST. LAURENT

NEW ST. LAURENT

New St. Laurent, siyahın gizemini ve zarafetini mekanlarınıza taşıyor. Eşsiz damar desenleri ve cilalı yüzeyiyle dikkat çekerken, dayanıklılığı uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Siyah

CALACATTA AMARILLO

CALACATTA AMARILLO

Stoneline, Calacatta Amarillo mermeri ile sarı ve bejin büyüleyici karışımını mekanlarınıza taşıyor. Bu özel mermer, doğal güzelliği ve zarafeti ile iç ve dış mekanlarda sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratıyor. Calacatta Amarillo, eşsiz damar desenleri ve dayanıklı yapısıyla her türlü dekorasyon stiline uyum sağlıyor.

Bej, Sarı

CALACATTA GOYA EXTRA

CALACATTA GOYA EXTRA

Calacatta Goya Extra mermer, beyazın saflığını ve yeşilin huzurunu mekanlarınıza taşıyor. Bu muhteşem mermer, doğal güzelliği ve dayanıklılığı ile iç mekanlarda sofistike ve lüks bir atmosfer yaratır. Eşsiz damar desenleri ve yüksek kaliteli cilalı yüzeyi ile Calacatta Goya Extra her türlü dekorasyon stiline mükemmel uyum sağlar.

Yeşil, Beyaz

BEYAZ ESPERA

WHITE ESPERA

Stoneline, White Espera mermeri ile saf beyazın zamansız güzelliğini mekanlarınıza taşıyor. Modern ve klasik dekorasyonların vazgeçilmez bir parçası olan bu özel mermer, her türlü iç ve dış mekana şıklık katıyor. Estetik ve dayanıklılığı bir araya getiren White Espera, yaşam alanlarınıza lüks bir atmosfer kazandırıyor.

Beyaz

FANTASY GREY

FANTASY GREY

Fantasy Grey mermer, gri ve kahverenginin büyüleyici uyumunu mekanlarınıza taşıyor. Doğal güzelliği ve dayanıklılığı ile iç ve dış mekanlar için ideal bir seçimdir. Fantasy Grey, her tarz dekorasyona zarif bir dokunuş katarak yaşam alanlarınıza lüks bir atmosfer kazandırır.

Kahverengi, Gri

VERDE GENOVA

VERDE GENOVA

Stoneline, doğanın eşsiz yeşil tonlarını mekanlarınıza taşıyan Verde Genova ile sofistike ve doğal bir güzellik sunuyor. Verde Genova, yeşilin yatıştırıcı etkisi ve doğal damar yapısı ile her türlü iç ve dış mekanda eşsiz bir atmosfer yaratıyor.

Yeşil

Antolini İTALYA

TÜRKİYE SATIŞ TEMSİLCİSİ