STONELINE DOKUNUŞU

Doğanın kalbinden mekanlarınıza uzanan doğal taş yolculuğu

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz

STONELINE YAYINLARI

Mimaride "Doğal Taş"a odaklanmış bir yayınevi...

Yayınevimizi ve kitaplarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

BRECCIA MERMER

YİĞİT VAYTAŞ MİMARLIK

ISTANBUL / TURKİYE

CALACATTA CRISTALDO GOLD MERMER

KALU MİMARLIK

İSTANBUL / TÜRKİYE

BIANCO FANTASTICO - ELEGANT GREY MERMER

PİSA TEKSTİL OFİS PROJESİ

TEKİRDAĞ / TÜRKİYE

STONELINE DENEYİMİNE HOŞGELDİNİZ
Doğal taşlar, doğada geçen milyonlarca yılın fiziksel sonucu olarak günümüze ulaşan en değerli yapı malzemesidir. Doğal taşın ihtişamı, dayanıklılığı ve işlenebilirliği geçmişten günümüze çok tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Showroom VR Turu

Yeni teknolojiler, değişen ihtiyaçlar, zevklerin mimariye ve dekorasyona yansıması ile günümüzde doğal taş kullanımını her alanda görmekteyiz. Biz de bu süreçte değerli mimar ve tasarımcılarımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız.

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ’NDE İKİ ÖZEL KONSERDE BULUŞTUK

Stoneline olarak, kültür ve sanata olan tutkumuzla her yıl olduğu gibi, IKSV tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ni bu yıl da desteklemekten mutluyuz.

OKU

MİMARLARA ÖZEL HİZMETLERİMİZ

50+ ÜLKEDEN 500+ DOĞAL TAŞ

KEŞFEDİN

GÜNCEL PROJELERİMİZ

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELERİ GÖR

BIANCO STATUARIO ALTISSIMO

BIANCO STATUARIO ALTISSIMO

Taşın zarif desenleri, her plakada farklılık göstererek mekanınıza özgünlük katar. Bianco Statuario Altissimo, her bakışta estetik bir şölen sunarak mekanınızı lüks bir yaşam alanına dönüştürür.

Beyaz

BIANCO ANTICO

BIANCO ANTICO

Bianco Antico mermeri, zarif gri damarları ve eşsiz deseniyle mekanlarınıza sofistike bir dokunuş katıyor. Doğanın bu şaheseri, estetiğiyle göz kamaştırırken, dayanıklılığıyla da beklentilerin ötesine geçiyor.

Beyaz, Gri

BLUE NIGHT

BLUE NIGHT

Stoneline Collection Blue Night Granit Taşı, doğal taşın estetik ve dayanıklılığını bir araya getiren bir üründür. Mavi ve siyah renklerin uyumlu bir şekilde bir araya geldiği Blue Night Granit Taşı, mekanlarınıza şık ve modern bir görünüm kazandırır. Stoneline Doğal taş koleksiyonundan Blue Night, granit türü doğal taşlarımızdan olup dayanıklılığı ve estetiği bir arada sunarak mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırır.

Mavi, Siyah

OHIO

OHIO

Ohio Mermer, şık ve modern bir görünüme sahip doğal bir taştır. Mutfak tezgâhı, banyo tezgahı, duvar kaplaması ve yer döşemesi gibi farklı uygulamalarda kullanılabilen Ohio Mermer, mekanlarınıza lüks bir dokunuş katar. Mermer türü doğal taşlarımızdan Ohio, mutfak ve banyo tezgahı, duvar ve zemin kaplaması gibi farklı uygulamalarda kullanılabilir ve doğal taşın cazibesini mekanlarınıza yansıtır.

Gri, Mavi

COVELANO MACCHIA VECCHIA AZEROCARE

COVELANO MACCHIA VECCHIA AZEROCARE

Covaleno Macchia Vecchia Azerocare Mermer, mutfak tezgahı, banyo tezgahı, duvar kaplaması ve yer döşemesi gibi farklı uygulamalarda kullanılabilen bir üründür. Dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Evsel ürünlere karşı 8 saate kadar leke geçirimsizliği ve yüzey koruma sağlayan Zerocare teknolojisi ile Covelano Macchia Vecchia farklı kullanım alanlarında uzun yıllar güzelliğini ve şıklığını korur.

Beyaz

ORANGE TRAVERTEN

ORANGE TRAVERTEN

Orange Traverten, sıcak ve doğal bir görünüme sahip doğal bir taştır. Mutfak tezgahı, banyo tezgahı, duvar kaplaması ve yer döşemesi gibi farklı uygulamalarda kullanılabilen Orange Traverten, mekanlarınıza ferah bir dokunuş katar. Traverten türü doğal taşlar farklı yüzey uygulamalarına elverişli olup mekanlarınıza hem şıklık katacak hem de ıslak zeminlerde kaymazlık özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Turuncu

Antolini İtalya

TÜRKİYE SATIŞ TEMSİLCİSİ