STONELINE DOKUNUŞU

Doğanın kalbinden mekanlarınıza uzanan doğal taş yolculuğu

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz

BRECCIA MERMER

YİĞİT VAYTAŞ MİMARLIK

ISTANBUL / TURKİYE

CALACATTA CRISTALDO GOLD MERMER

KALU MİMARLIK

İSTANBUL / TÜRKİYE

BIANCO FANTASTICO - ELEGANT GREY MERMER

PİSA TEKSTİL OFİS PROJESİ

TEKİRDAĞ / TÜRKİYE

STONELINE DENEYİMİNE HOŞGELDİNİZ
Doğal taşlar, doğada geçen milyonlarca yılın fiziksel sonucu olarak günümüze ulaşan en değerli yapı malzemesidir. Doğal taşın ihtişamı, dayanıklılığı ve işlenebilirliği geçmişten günümüze çok tercih edilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Showroom VR Turu

Yeni teknolojiler, değişen ihtiyaçlar, zevklerin mimariye ve dekorasyona yansıması ile günümüzde doğal taş kullanımını her alanda görmekteyiz. Biz de bu süreçte değerli mimar ve tasarımcılarımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız.

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ’NDE İKİ ÖZEL KONSERDE BULUŞTUK

Stoneline olarak, kültür ve sanata olan tutkumuzla her yıl olduğu gibi, IKSV tarafından düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ni bu yıl da desteklemekten mutluyuz.

OKU

MİMARLARA ÖZEL HİZMETLERİMİZ

50+ ÜLKEDEN 500+ DOĞAL TAŞ

KEŞFEDİN

GÜNCEL PROJELERİMİZ

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELERİ GÖR

AQUA QUARTZITE EXTRA

AQUA QUARTZITE EXTRA

Aqua Quartzite Extra, içerdiği renk tonları ve dalgalı damar yapısı ile doğanın bize armağanı muhteşem görselliği yansıtan özgün doğal taş örneklerinden biridir.

Yeşil

VERDE ASTRAL

VERDE ASTRAL

Verde Astral, derin denizlerin gizemli yeşil tonlarını yaşam alanlarına taşıyabileceğimniz eşsiz bir doğal taş örneğidir.

Yeşil

QUARTZITE VERDE SPERANZA

QUARTZITE VERDE SPERANZA

Quartzite Verde Speranza, doğanın eşsiz güzelliğini yansıtan özgün ve etkileyici bir doğal taş örneğidir. Farklı tasarım anlayışlarına uyum sağlayarak çeşitli kullanım alanlarında harika bir seçenek seçenekler sunar.

Yeşil

PLATINUM BLACK TRAVERTEN

PLATINUM BLACK TRAVERTEN

Platinum Black Traverten, sıkça tercih edilen doğal taş türlerinden biridir. Karakteristik yumuşak renkleri ve dokusu ile , iç ve dış mekanlarda, zemin ve duvar kaplamalarında kolaylıkla kullanılabilir. Doğal renk tonlarındaki geçişleri, desenleri ve çeşitli yüzey işlemleri her alana sakin bir güzellik katıyor.ile her alana güzellik katar.

Kahverengi

LOTUS QUARTZITE

LOTUS QUARTZITE

Lotus Quartzite, doğanın bize bahşettiği eşsiz görselliği yansıtan özgün ve etkileyici doğal taşlarımızdan bir tanesidir. Tasarımınıza uygun olarak farklı kullanım alanlarında tercih edebilirsiniz.

Bej

FUSION BLACK LIGHT

FUSION BLACK LIGHT

Siyah ve grinin doğadaki uyumunu farklı deseniyle yansıtan Fusion Black Light plakaları, benzersiz güzelliğinin yanı sıra doğallığı ile de bulunduğu mekanda sıcak bir atmosfer yaratır.

Gri, Siyah

Antolini İtalya

TÜRKİYE SATIŞ TEMSİLCİSİ