Export Ana Sayfa

İzmir’deki ihracat satış depomuzu 3D olarak ziyaret edebilirsiniz. Hemen Sanal Tur’a katılın.

Stoneline doğal taş sektöründe “en iyi” ürün ve hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kuruldu. Bugün çeyrek yüzyılı geride bırakırken kuruluş hedefini yakalamış ve uluslararası pazarda kalitesiyle adından söz ettiren bir şirkete dönüşmüş olmaktan dolayı gururluyuz.

Taş Koleksiyonu

Dayanıklılık ve süreklilik, hareket ve canlılık, estetik ve işlenebilirlik, renk ve doku zenginliği… Binlerce yıllık enerjinin ve devinimin izleri… Doğal taş, doğanın bizlere sunduğu eşsiz bir oluşum.

Simulator

Simülatör ile istediğiniz taşın mekanlarda nasıl görüneceğini seçebilirsiniz. Hemen şimdi deneyin.

SON PROJELER

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELER

POLAR WHITE

POLAR WHITE

Polar White taşı, saf beyazın temizliği ve zarafetiyle gri nüansların sofistik kombinasyonunu sunarak mekanlarınıza modern bir dokunuş katıyor. Bu özel mermer türü, estetik tasarımı ve göz alıcı kontrastlarıyla dikkat çekerek, yaşam alanlarınıza benzersiz bir atmosfer getirir.

Beyaz, Gri

BIANCO ANTICO

BIANCO ANTICO

Bianco Antico mermeri, zarif gri damarları ve eşsiz deseniyle mekanlarınıza sofistike bir dokunuş katıyor. Doğanın bu şaheseri, estetiğiyle göz kamaştırırken, dayanıklılığıyla da beklentilerin ötesine geçiyor.

Beyaz, Gri

OHIO

OHIO

Ohio Mermer, şık ve modern bir görünüme sahip doğal bir taştır. Mutfak tezgâhı, banyo tezgahı, duvar kaplaması ve yer döşemesi gibi farklı uygulamalarda kullanılabilen Ohio Mermer, mekanlarınıza lüks bir dokunuş katar. Mermer türü doğal taşlarımızdan Ohio, mutfak ve banyo tezgahı, duvar ve zemin kaplaması gibi farklı uygulamalarda kullanılabilir ve doğal taşın cazibesini mekanlarınıza yansıtır.

Gri, Mavi

SUPER CEPPO

SUPER CEPPO

Doğa her zaman hayal gücüne ilham veren renkler sunar. Super Ceppo taşımız da zarif rengi ve deseni  ile tasarımlarınıza değer katacaktır.

Gri

OMEGA BLUE

OMEGA BLUE

Omega Blue, muhteşem mavi ve kahverengi tonlarının büyüleyici  dansını sunarak mekanınıza benzersiz bir atmosfer katar.

Mavi, Yeşil

GALAPAGOS DARK

GALAPAGOS DARK

Galapagos Dark, kahve tonlarının siyahla buluştuğu koyu renkli bir mermerdir. Yalın ve şık mekan tasarımları için ideal bir doğal taştır.

Kahverengi, Siyah

VR Tur Stoneline İhracat

İzmir’deki ihracat satış depomuzu 3D olarak ziyaret edebilirsiniz.

KEŞFEDİN!

Stoneline İhracat

İhracat koleksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin…

REHBERİMİZİ OKUYUN


EXPORT OFFICE & WAREHOUSE
Torbalı Mah. 5001 Sk. No:23/1 35860 Torbalı/IZMIR

+90 232 486 88 14

HARİTADA GÖRÜNTÜLE