Export Ana Sayfa

Stoneline doğal taş sektöründe “en iyi” ürün ve hizmeti sunmak amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kuruldu. Bugün çeyrek yüzyılı geride bırakırken kuruluş hedefini yakalamış ve uluslararası pazarda kalitesiyle adından söz ettiren bir şirkete dönüşmüş olmaktan dolayı gururluyuz.

Fayans Koleksiyonu

Dayanıklılık ve süreklilik, hareket ve canlılık, estetik ve işlenebilirlik, renk ve doku zenginliği… Binlerce yıllık enerjinin ve devinimin izleri… Doğal taş, doğanın bizlere sunduğu eşsiz bir oluşum.

SON PROJELER

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

ARİF ÖZDEN MİMARLIK

ISTANBUL / TÜRKİYE

TÜM PROJELER

NORDIC BLU

NORDIC BLU

Nordic Blu, mavinin ve grinin en güzel tonlarına sahip, büyüleciyi dokusuyla gökyüzünün izdüşümünü mekanınıza taşıyabileceğiniz özel bir doğal taştır.

Gri, Mavi

AVALON BLUE

AVALON BLUE

Beyaz zemin üzerinde, seleksiyonuna bağlı olarak kahverengi ve /veya bej, mavi, bazen de dramatik bir sarı rengin girdiği değişen damar yapısına sahip bir doğal taştır. Diagonal, karışık, doğrusal vb. değişken damar yapısı ve rengine bağlı olarak birçok seçenek sunmaktadır.

Beyaz, Mavi, Turuncu

BIANCO CAPRAIA

BIANCO CAPRAIA

Beyaz zemin üzerinde, seleksiyonuna bağlı olarak kahverengi ve /veya bej,mavi, bazen de dramatik bir sarı rengin girdiği değişen damar yapısına sahip bir doğal taştır. Diagonal, karışık, doğrusal vb. değişken damar yapısı ve rengine bağlı olarak birçok seçenek sunmaktadır.

Beyaz, Mor, Yeşil

CALACATTA MARINO

CALACATTA MARINO

Prestijli projelerde en çok tercih edilen İtalyan mermerlerinden biri olan Calacatta grubu mermerler, beyaz zemin üzerinde, seleksiyonuna bağlı olarak gri ve /veya mavi, bazen de dramatik bir sarı rengin girdiği değişen damar yapısına sahip bir doğal taştır. Diagonal, karışık, doğrusal vb. değişken damar yapısı ve rengine bağlı olarak birçok seçenek sunmaktadır.

Beyaz, Gri

SERENGETI

SERENGETI

Adını aldığı coğrafyayı temsil eden renkleri ile doğanın çizgilerini göreceğiniz şahane bir mermer çeşididir.

Kahverengi

SAHARA GRIS

SAHARA GRIS

Sahara Gris, bej / grinin en canlı tonunda, bulunduğu ortamda hakimiyet kuracak bir taştır.

Gri, Turuncu

Stoneline İhracat

İhracat koleksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin…

REHBERİMİZİ OKUYUN


EXPORT OFFICE & WAREHOUSE
Torbalı Mah. 5001 Sk. No:23/1 35860 Torbalı/IZMIR

+90 232 486 88 14

HARİTADA GÖRÜNTÜLE