Fikir olmadan malzeme hiçbir şeydir… Ve iyi bir fikir ancak hak ettiği nitelikte malzemeyi bulduğunda iyi bir yapıta dönüşebilir. İşte bu anlayışla kurulan Stoneline bugün sayısız farklı koleksiyonuyla mimarların ve tasarımcıların projelerinin birer başyapıta dönüşmesi için çözümler üretmeye devam ediyor.

Stoneline koleksiyonları geleneğin gücünü günümüzün rafine zevkleriyle birleştiriyor ve en ileri teknolojiyi kullanarak, doğanın kalbinden gelen malzemeyi mimari ürünlere dönüştürüyor.

Her şey pazarlama departmanımıza bir adım atmanızla başlar.Tecrübeli ve bilgili satış ekibimiz projenizde size doğru taşı seçmenizde yardımcı olacaktır.3800 m2’lik showroom’umuzda doğanın sunduğu en güzel renkleri  ve desenleri evinizin, işyerinizin bir parçası yapmak için ekibimiz sizi kısa bir tura çıkaracaktır. Satış ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını veya arzularını hayata geçirmek için doğal taşın sunabildiği bütün olanakları sizlere sunacaktır.

Stoneline’ı diğerlerinden farklı kılan detaya ve kaliteye verdiğimiz mutlak önemdir.Başarıyla ve müşteri memnuniyetiyle bitirilen her işin bir sonraki proje için referans olması idealimizdir.

Stoneline ekibinin profesyonellik anlayışı elbette satışla sınırlı değil. Projeniz için en doğru çözümlerin bulunması baştan sona her ayrıntıda işbirliği gerektiren, yoğun bir süreç. İşte bu yüzden Stoneline ile çalışmak, fikir aşamasından satış sonrasına uzanan bir süreçte, hatta projenin yaşam süresi boyunca, işin uzmanlarından destek alabilmek anlamına geliyor. En yaratıcı kombinasyonları yaratabilmek için doğru boyut, doku, renk ve desenleri seçmekten, koruma ve yenileme işlemlerine kadar her konuda Stoneline kadrosundan en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İç mekan ya da dış mekan, tüm yaşam alanları için, her türlü yer döşeme ve duvar kaplama montajı yapabilecek deneyim ve donanıma sahip Stoneline ekibi önce projenizi yerinde inceler. Nasıl bir uygulamanın doğru olacağı konusundaki görüşlerini belirtir. Sonra sizin onayınız doğrultusunda uygulamaya başlanır ve mümkün olan en kısa zamanda teslim edilir.

Stoneline  Türk ve diğer dünya taşlarından oluşan ve devamlı gelişen bir plaka koleksiyonu, dünya standartlarında üretim kalitesi ve müşteri odaklı ekibiyle rakiplerinden farklılaşmayı hedeflemektedir.

400 ün üzerinde Mermer, Limestone, traverten ve Onyx içeren Worldwide Slab Collection,  yurtdışındaki toptancı, distrübütor, uygulayıcı ve inşaat firmalarından oluşan müşterilere  birçok farklı taşı tek bir noktadan alabilme imkanı sağlamaktadır.

Dünyadaki her tür yapı malzemesinin bir yaşam süresi var. Doğal taş ise doğru uygulama ve koruma yöntemleriyle bütün yapı malzemeleri arasında en uzun ömre sahip olanlardan biridir. Taşların yapısal ve kimyasal farklılıklarına, iç ya da dış mekan kullanımına göre belirlenen uygun bir koruma ile malzemenin ömrünü artırmak mümkün. Konusunda lider olan Fila (İtalya) ve Finalit (Avusturya) firmalarının Türkiye temsilcisi olan Stoneline, bu konuda da uzman kadrosuyla size yardımcı olmaya hazırdır.