ERGİNOĞLU & ÇALIŞLAR MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 2

Traverteni andırmasına rağmen mermer cinsi bir doğal taş olan Titanium, yumuşak renk tonları ve çizgisel damar yapısı ile sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak isteyenlerin tercih edeceği bir doğal taştır. Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık imzalı özel konut kompleksinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Blue Ajia, Ivory Grey, Metalicus, Cream Beige ve Coffee SerpegianteRead more ⟶

Devamını oku

SŞ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 2

SŞ Mimarlık tarafından tasarlanan bu projede Colorado Classico Bronzo, şömine tasarımında kullanıldı. Colorado Classico Bronzo, Colorado Bronzo familyasından olup, renk olarak grinin ağırlıkta olduğu bej ve kahverenginin de değişken yogunluğunun hissedildiği genellikle yatay ve keskin damar yapısına sahip ilgi çekici bir mermer grubudur.

Devamını oku

ÖZEL KONUT PROJESİ 6

Gothic Grey, böylesi eşsiz tasarımların başrolünde yer almak için binlerce yıldır beklediği yerden büyük bir özenle çıkarılıyor. Rengi, damarlı yüzeyi ile bu şömineyi mekanın en önemli parçası olarak öne çıkarıyor. Eşsiz şömine tasarımlarınız için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş sizi bekliyor.

Devamını oku

ÖZEL KONUT PROJESİ 4

Damarlı görünümü ile kullanıldığı alanda yumuşak bir hava yaratabileceğiniz mermerimiz Bardiglio Nuvolato Dark, bookmatch uygulanabilen yapısıyla tasarımlarınızı eşsiz bir görünüme kavuşturuyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taşı bookmatch uygulayarak da kullanabilirsiniz.

Devamını oku

MONLAB DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ 2

Monlab Design imzalı bu özel konut projesinde şık detaylar ön planda. Banyolarda İtalyan klasiklerinden olan Statuairo ve siyahın asilliğini yansıtan King Black kullanılırken, mutfaktaki adada Tundra Grey, şöminede ise sade ama tekdüzelikten uzak, grinin eşsiz çizgileri ile modern tasarımların ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip bir doğal taş olan Graphite tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundakiRead more ⟶

Devamını oku

MİMAR KORAY KIDIŞ – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan Grey Vision mermer, farklı kullanım alanlarını kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Mimar Koray Kidiş imzalı özel konut projesinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Graphite şömine, Verde Francisco ise masa olarak eşlik ediyor. Özel projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce doğal taş sizleri bekliyor.

Devamını oku

KY MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

KY Mimarlık tarafından tasarlanan bu özel konut projesinin ortak alanlarında Bottocino ve Leather Brown tercih edildi. Banyoda yer alan ahşap detaylarla kusursuz bir uyum için tercih edilen, Stoneline doğal taş koleksiyonun öne çıkan doğal taşlarından Beige Wavy Onyx, New Olive Maron, Stonewood ve King Black bu göz alıcı tasarımın başrolünde yer alıyor. Şöminede ise GreyRead more ⟶

Devamını oku

HAN MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Han Mimarlık ve ekibinin tasarladığı bu özel konut projesi Stoneline koleksiyonundaki eşsiz doğal taşlar ile bezenmiştir. Genel mekanlar ve mutfakta tercih edilen Diamon Brown ortamları yeni yaşam alanına dönüştürecek ince ayrıntılarla şekillendirirken, banyoda kullanılan Blackwood ise tasarım özgürlüğü sunuyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce doğal taş, özel projeleriniz için sizleri bekliyor.

Devamını oku