ARİF ÖZDEN MİMARLIK – MAĞAZA PROJESİ 2

Mimar Arif Özden’in tasarladığı bu mağaza projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki mermer ve granit taşlar tercih edildi. Zeminde Blue Savoy kullanılırken, mağazanın duvarlarında doğal taşın harikalar yaratan granit ve mermer örnekleri Cosmos Black, bookmatch olarak Arabescato Extra, kaya görünümlü taşlar ve Forrest Green tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak içinRead more ⟶

Devamını oku

OFİS PROJESİ 10

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan granit Cosmos Black, farklı yüzey kullanımlarıyla kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Kendine has rengi ve ışıltılı yapısı, hydro finish yüzey ile mekanı yaşayan bir hale çeviriyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, eşsiz tasarımlarınız için sizi bekliyor.

Devamını oku

ARİF ÖZDEN MİMARLIK – MAĞAZA PROJESİ 1

Mimar Arif Özden’in tasarladığı bu mağaza projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki mermer ve granit taşlar tercih edildi. Zeminde Marmara Çizgili mermeri, duvarlarda doğal taşın harikalar yaratan granit ve mermer örnekleri Cosmos Black, Black Horse, Sand Wave, Caldere Pink tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

Devamını oku

OFİS PROJESİ 12

Trani Grey, böylesi eşsiz tasarımların başrolünde yer almak için binlerce yıldır beklediği yerden büyük bir özenle çıkarılıyor. Rengi, damarlı yüzeyi ve yapısı bu ofis projesini tamamlayan en önemli özellikler olarak ön plana çıkıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, eşsiz ofis tasarımlarınız için sizi bekliyor.

Devamını oku

OFİS PROJESİ 11

Rengiyle huzur, dinginlik ve uyumun en belirgin göstergelerinden olan Cremo Uniq, King Black ve Pulpis Armani ile beraber kullanılarak eşsiz bir harmoni yakalıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, ofis tasarımlarınız için sizi bekliyor.

Devamını oku