STONELINE HAKKıNDA

Stoneline Hakkında

STONELINE KOLEKSIYONU’NUN YARATıMıNıZ IÇIN BENZERSIZ VE ÇEŞITLI SEÇENEKLERI

1997 yılında İstanbul’da kurulan Stone Line, tekil evlerden, dairelere ve ofces’ten restoran, iş ve alışveriş komplekslerine kadar her ölçekten unutulmaz projeler üzerinde çalışan küresel bir butik işletme haline gelmekten gurur duymaktadır. Stone Line ekibini her müşteri ve her proje için doğal taşların en güzel, yaratıcı ve işlevsel kullanımlarını sürdürmeye iten geçmişe ve gelecek vizyonuna saygıyla.

Stone Line, kişisel olarak seçilmiş yabancı ve Türk kaynaklardan düzenli olarak güncellenen 400’den fazla hazır yüksek kaliteli doğal taş koleksiyonuyla büyük gurur duymaktadır.

Müşteriler Stoneline’ın Levent showroomunun yanı sıra Ayazağa’daki 3.800 m2’lik deposunu ziyaret ederek granit, mermer, oniks, kireçtaşı, traverten ve yarı değerli taşların eşsiz koleksiyonunu görüntüleyebilirler.

Oturma odası veya bahçe, cofee masası veya tezgah, küçük bir freplace veya dev bir plaza… Stone Line ile çalışıyorsanız, ihtiyacınız olan taşları plaka, demet veya konteyner ile sipariş edebilirsiniz.

Taşların düzgün bir şekilde mühendisliğinden kesilmesinden güvenli taşınmasına, kurulumuna ve siparişinizi büyük veya küçük olarak fİnishing’e kadar önceliğimizdir.