DK MİMARLIK – OFİS PROJESİ 1

DK Mimarlık tarafından tasarlanan bu ofis projesinde tasarımcıların sıkça tercih ettiği mermerlerden Carrara Gioa kullanıldı. Carrara mermeri beyaz ve grinin uyumu ile sadelik ve şıklıktan yana mekanların oluşturulmasında çokça tercih ediliyor. Bu eşsiz mermerin yanında tamamlayıcı olarak grinin en zarif halini yansıtan Versalys, banyoda ise pembenin zerafetini gold aksesuarlar ile mükemmel bir şekilde tamamlayan PinkRead more ⟶

Devamını oku

METEX DESIGN – OTEL PROJESİ 1

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan Dark Beige mermer, farklı kullanım alanlarını kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Metex Design imzalı bu otel projesinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Black Antique ve Cosmos Black eşlik ediyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

ESTİ HAVİYO – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Mimar Esti Haviyo imzası taşıyan bu projede, sade ama tekdüzelikten uzak, grinin eşsiz çizgileri ile modern tasarımların ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip bir doğal taş olan Graphite kullanarak zarif bir ambiyans yaratıldı. Masa/sehpa/dresuar projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş sizi bekliyor.

Devamını oku

ESRA KAZMİRCİ ARCHITECTURE – PRIVATE RESIDENCE PROJECT 7

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 7

Esra Kazmirci Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde şıklık ve fonksiyonellik ön planda. İç mekanlar, banyo ve mutfakta tercih edilen Bianco Fantastico mermere King Black bordür olarak eşlik etti. Klasik çizgileri, çekici pastel yeşil tonlarıyla Green&Grey bar tezgahı olarak hayat bulurken, zamansız masa tasarımlarının vazgeçilmezi Beldere ise yemek masası tasarımında tercih edildi.

Devamını oku

YASİN GÜVEN MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Gri renkte hareli görünümü ve seleksiyonuna bağlı olarak bej rengi damarların da görülebileceği Versalys grubu mermerler mimar ve iç mimarların özel projelerinde sıkça tercih ettiği bir doğal taştır. Mimar Yasin Güven imzalı özel konut projesinde bu eşsiz mermerle birlikte Stoneline doğal taş koleksiyonundan Black Horse masa olarak, Colorado Bronzo ise banyoda kullanılarak eşsiz bir harmoniRead more ⟶

Devamını oku

RESTAURANT PROJESİ 2

Doğal taşı diğer yapı malzemelerinden ayıran en önemli özelliği her plakasının benzersizliği, sunduğu doku ve renk çeşitliliğidir. Nero Cordoba, siyah zemin üzerinde ince beyaz damarlarıyla bu projede masa tasarımında kullanıldı. Restaurant projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş sizi bekliyor.

Devamını oku

PULİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Puli Mimarlık tarafından tasarlanan bu özel konut projesinde koleksiyonumuzdaki beyaz mermerlerden Bianco Fantastico tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki en nadide mermerlerden biri olan Noma Black, masa ve sehpa tasaımında kulanıldı. Özel projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce doğal taş sizleri bekliyor.

Devamını oku