RIFAT BALTAOĞLU MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Rıfat Baltaoğlu Mimarlık imzalı bu özel konut projesinde antre bölümünde bookmatch uygulanmasına olanak veren yapısıyla Calacatta Aria, King Black bordürlerle çevrelenerek kusursuz bir görünüm elde edildi. Renklerinin kendi içindeki ahengi ve damarlı yapısı ile her tasarıma yakışan mermer Grey Vision mutfakta hayat buldu. Banyoda ise King Black ve Bianco Statuario Altissimo tercih edilerek tasarım tamamlanmışRead more ⟶

Devamını oku

ESRA KAZMİRCİ ARCHITECTURE – PRIVATE RESIDENCE PROJECT 7

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 7

Esra Kazmirci Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde şıklık ve fonksiyonellik ön planda. İç mekanlar, banyo ve mutfakta tercih edilen Bianco Fantastico mermere King Black bordür olarak eşlik etti. Klasik çizgileri, çekici pastel yeşil tonlarıyla Green&Grey bar tezgahı olarak hayat bulurken, zamansız masa tasarımlarının vazgeçilmezi Beldere ise yemek masası tasarımında tercih edildi.

Devamını oku

YASİN GÜVEN MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Gri renkte hareli görünümü ve seleksiyonuna bağlı olarak bej rengi damarların da görülebileceği Versalys grubu mermerler mimar ve iç mimarların özel projelerinde sıkça tercih ettiği bir doğal taştır. Mimar Yasin Güven imzalı özel konut projesinde bu eşsiz mermerle birlikte Stoneline doğal taş koleksiyonundan Black Horse masa olarak, Colorado Bronzo ise banyoda kullanılarak eşsiz bir harmoniRead more ⟶

Devamını oku

PAKER MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Paker Mimarlık tarafından uygulanan bu projede, duvarları hayatın içine dahil etmek, onları da bir hikayenin parçası haline getirmek ve TV ünitesi tasarımları için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Grey Serpegiante tercih edildi. Bütünlüğü sağlamak için iç mekan döşemelerinde de kullanıldı. Banyoda ise zarif renkleri ve uyumlu tonlarıyla Arabescato ile bir görsel bütünlük sağlandı.

Devamını oku

ÖZEL KONUT PROJESİ 3

Bu projede Calacatta serisinden Calacatta Crestola, çarpıcı ve akılda kalıcı görünümü ile siyahın asaleti ve damarlı yapısıyla ön plana çıkan Sahara Black ile de kusursuz bir uyum içinde kullanıldı. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

OFİS PROJESİ 5

Sade ve şık tasarımlarınızda mutfak tezgahı, bir masa veye sehpa yüzeyi kısaca her alanda kullanıma uygun kuvarsit grubu doğal taşımız Beige Quartzite tasarımlarınızın odak noktası olabilecek niteliktedir. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

OFİS PROJESİ 4

Dayanıklı olması ve farklı yüzey işleme teknikleriyle ile sınırsız kullanım alanı olan Black Antique Leather Finish bu projenin başrolünde yer alıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

OFİS PROJESİ 3

Mutfak tezgahı, bir masa veya sehpa yüzeyinde kısaca her alanda kullanıma uygun Beige Quartzite her tarz ve trende kolaylıkla uyum sağlayabilecek niteliklere sahip kuvarsit grubu bir doğal taştır. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku