ARİF ÖZDEN MİMARLIK – MAĞAZA PROJESİ 2

Mimar Arif Özden’in tasarladığı bu mağaza projesinde, Stoneline doğal taş koleksiyonundaki mermer ve granit taşlar tercih edildi. Zeminde Blue Savoy kullanılırken, mağazanın duvarlarında doğal taşın harikalar yaratan granit ve mermer örnekleri Cosmos Black, bookmatch olarak Arabescato Extra, kaya görünümlü taşlar ve Forrest Green tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak içinRead more ⟶

Devamını oku

OFİS PROJESİ 10

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan granit Cosmos Black, farklı yüzey kullanımlarıyla kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Kendine has rengi ve ışıltılı yapısı, hydro finish yüzey ile mekanı yaşayan bir hale çeviriyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş, eşsiz tasarımlarınız için sizi bekliyor.

Devamını oku

ÖZEL KONUT PROJESİ 8

Bu özel konut projesinin banyosunda Stoneline gri mermer koleksiyonundan Tundra Grey tercih edildi. Evin geri kalan mekanlarında ise bej ve kahvarenginin eşsiz uyumunu sergileyen Cremo Uniq ve Diamond Brown yer alıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal mevcuttur.

Devamını oku

ESTİ HAVİYO – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Mimar Esti Haviyo imzası taşıyan bu projede, sade ama tekdüzelikten uzak, grinin eşsiz çizgileri ile modern tasarımların ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip bir doğal taş olan Graphite kullanarak zarif bir ambiyans yaratıldı. Masa/sehpa/dresuar projeleriniz için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş sizi bekliyor.

Devamını oku

ERGİNOĞLU & ÇALIŞLAR MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 2

Traverteni andırmasına rağmen mermer cinsi bir doğal taş olan Titanium, yumuşak renk tonları ve çizgisel damar yapısı ile sıcak ve samimi bir atmosfer yaratmak isteyenlerin tercih edeceği bir doğal taştır. Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık imzalı özel konut kompleksinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Blue Ajia, Ivory Grey, Metalicus, Cream Beige ve Coffee SerpegianteRead more ⟶

Devamını oku

ESRA KAZMİRCİ ARCHITECTURE – PRIVATE RESIDENCE PROJECT 7

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 7

Esra Kazmirci Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde şıklık ve fonksiyonellik ön planda. İç mekanlar, banyo ve mutfakta tercih edilen Bianco Fantastico mermere King Black bordür olarak eşlik etti. Klasik çizgileri, çekici pastel yeşil tonlarıyla Green&Grey bar tezgahı olarak hayat bulurken, zamansız masa tasarımlarının vazgeçilmezi Beldere ise yemek masası tasarımında tercih edildi.

Devamını oku