ÖZEL KONUT PROJESİ 8

Bu özel konut projesinin banyosunda Stoneline gri mermer koleksiyonundan Tundra Grey tercih edildi. Evin geri kalan mekanlarında ise bej ve kahvarenginin eşsiz uyumunu sergileyen Cremo Uniq ve Diamond Brown yer alıyor. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal mevcuttur.

Devamını oku

ESRA KAZMİRCİ ARCHITECTURE – PRIVATE RESIDENCE PROJECT 7

ESRA KAZMİRCİ MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 7

Esra Kazmirci Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinde şıklık ve fonksiyonellik ön planda. İç mekanlar, banyo ve mutfakta tercih edilen Bianco Fantastico mermere King Black bordür olarak eşlik etti. Klasik çizgileri, çekici pastel yeşil tonlarıyla Green&Grey bar tezgahı olarak hayat bulurken, zamansız masa tasarımlarının vazgeçilmezi Beldere ise yemek masası tasarımında tercih edildi.

Devamını oku

METEX DESIGN – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Metex Design tarafından tasarlanan bu ofis projesinin cephesinde bir Limestone türü olan Orion kullanıldı. Limestone (Kireçtaşı) homojen görünümü, honlu, eskitilmiş, cilalı, ham ve kumlama gibi farklı yüzey işlemleri uygulanmış şekilde iç ve dış mekan kaplamalarında tercih edilen doğal taş çeşididir. Stoneline doğal taş koleksiyonunda her tarz ve trend için uygun bir doğal mevcuttur.

Devamını oku

METEX DESIGN – OTEL PROJESİ 1

Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan Dark Beige mermer, farklı kullanım alanlarını kendi hikayesiyle yeniden tanımlıyor. Metex Design imzalı bu otel projesinde bu eşsiz mermere Stoneline doğal taş koleksiyonundan Black Antique ve Cosmos Black eşlik ediyor. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

YOO MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Starck imzalı, benzersiz bir iç dekorasyon ile bezenmiş, çarpıcı bir manzaraya sahip bu projede Stoneline doğal taş koleksiyonundan seçkiler yapılmıştır. İç mekanlarda birbiriyle mükemmel uyumu yakalayan Grey Vision ve Bianco Fantastico, sosyal tesis alanlarında maviden griye uzanan renk tonlarıyla Versalys, siyah ve beyazın en asil hali Black & White granit tercih edilmiştir. Islak hacimlerde iseRead more ⟶

Devamını oku

TONER MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Kahverengi ve grinin eşsiz uyumunu yansıtan kuvarsit Marula, Toner Mimarlık imzalı bu dış cephe kaplama projesinde ana malzeme olarak leather finish yüzey işlemi uygulanarak kullanıldı. Siz de projelerinizde kullanmak istediğiniz doğal taşa farklı yüzey işleme teknikleri uygulatarak bambaşka görünümler elde edebilirsiniz. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizi bekliyor.

Devamını oku

SU MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Su Mimarlık tarafından tasarlanan bu özel konut projesinde huzurlu, esnek bir mekan yaratmak için yola çıkıldı. Kullanıldığı her mekana sıcaklık veren, diğer mimari öğelerle uyum sağlayabilecek Dream Beige, Dark Emprador ile eşleşti. Projenin dış cephesinde ve peyzaj alanlarında ise Kayrak tercih edildi. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerce taş ilham kaynağınız olmak için sizleri bekliyor.

Devamını oku

PAKER MİMARLIK – ÖZEL KONUT PROJESİ 1

Paker Mimarlık tarafından uygulanan bu projede, duvarları hayatın içine dahil etmek, onları da bir hikayenin parçası haline getirmek ve TV ünitesi tasarımları için Stoneline doğal taş koleksiyonundaki Grey Serpegiante tercih edildi. Bütünlüğü sağlamak için iç mekan döşemelerinde de kullanıldı. Banyoda ise zarif renkleri ve uyumlu tonlarıyla Arabescato ile bir görsel bütünlük sağlandı.

Devamını oku

PAKER MİMARLIK – OFİS PROJESİ 1

Paker Mimarlık imzası taşıyan bu özel konut projesinin dış cephesinde ve peyzaj alanlarında Kayrak tercih edildi. Kaymazlık özelliğinden dolayı ıslak zeminlerde, park ve bahçelerde kayrak çokça tercih edilen bir doğal taştır. Stoneline doğal taş koleksiyonunda siyah, sarı, kahverengi, gri, yeşil, bordo, kırmızı veya bu renklerin karışık olarak görülebileceği türleri mevcuttur. Stoneline doğal taş koleksiyonundaki yüzlerceRead more ⟶

Devamını oku

MK MİMARLIK – RESTAURANT PROJESİ 1

MK Mimarlık tarafından tasarlanan bu ihtişamlı restaurant projesinin ana mekanında ağırlıklı olarak çarpıcı güzelliği ve ışık geçirme özelliği nedeniyle Bal Onyx tercih edildi. Evrende var oluşunu binlerce yılda tamamlayan New Shooting Star, ağaç dallarını anımsatan çizgileri ile mekanınıza bahar havası getirir. Bu şık banyonun başrolünde Stoneline doğal taş koleksiyonunun eşsiz parçalarından biri New Shooting StarRead more ⟶

Devamını oku

KAZMAOĞLU MİMARLIK – OFİS PROJESİ 1

Kazmaoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan ofis projesinde dış cephede Nero Zimbabwe tercih edildi. Siyah rengi ile Nero Zimbabwe, granit cisi bir doğal taş olup, dış mekan cephe kaplamalarında, zemin döşemelerinde kısaca dayanıklılık ihtiyacının ön planda olduğu her yerde tercih edilen bir malzemedir. Nero Zimbabwe siyah taş tutkunları için iyi bir seçenektir.

Devamını oku