Ekibimiz

Ekibimiz

EREN BAYRAK

Eren Bayrak (1992, İstanbul) fotoğraf, video, baskı gibi farklı disiplinlerle çalışan bir sanatçıdır. 2016 yılında M.G.S.F resim bölümünü ve 2019’da University of London, Goldsmiths Collage’da yüksek eğitimini bitirmiştir. Yurt içi ve yurtdışında çeşitli sergilere katılan Eren Bayrak, sanat pratiğiyle beraber tasarım alanında da çalışmaktadır. 2021 yılından beri Stoneline’ın bünyesinde tasarımcı olarak yer almaktadır.

NURAY SAATÇİOĞLU UYGUR

1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü, 1994’de aynı okulda Bina Bilgisi Kürsüsü’nde Yüksek Lisans eğitimini bitirdi. Öğrenciliği ve sonrasında çeşitli tasarım ve mimari yarışmalarından ödüller aldı. 30 yıllık mimarlık pratiği içinde çeşitli ölçeklerde tasarım ve uygulamalar ile büyük projelerde yöneticilik görevi yaptı. Astronomi ve farklı zanaat dalları ilgi alanları arasında. 2021 baharından beri Stoneline’da çok sevdiği taş malzeme ile tasarım yaparak, terrazzo çalışmaktadır.

MUSTAFA GÜRSOY

1966 yılında doğan Mustafa Gürsoy 1988 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliğini, 1989 yılında ise London University, İşletme bölümü yüksek lisans eğitimini bitirdi. Boya üretim fabrikasında yaklaşık 10 yıl üretim geliştirme müdürü olarak çalıştıktan sonra epoksi ve boya uygulama şirketinde genel müdür olarak 22 yıl görev aldı. Polimer alkid boya, epoksi ve epoksi terrazzo konularında binlerce metrekare üretim ve uygulama yönetti. 2021 yılından beri Stoneline firması ile Türkiye’de çalışmaktadır.