MİMARİ EKİP HİZMETİ

MİMARİ EKİP HİZMETİ

Ortak bilinç, hızlı çözümler

Proje Destek Ekibi

Stoneline’daki her bir proje, mimar ve proje ekibi tarafından yürütülür. Mimari ekibimiz teknik konularda projenize her türlü desteği verir.

Mimari Ekip Hizmeti Sürecimizin Size Sağladığı Avantajlar

1

PROJE DESTEK EKİBİ

Proje ekibimiz ve mimarlarımız projenize ait tüm detaylarla titizlikle ilgilenir. Uygulama alanı ziyaretleri, şantiye toplantıları, doğaltaş bakış açısı ile proje analizi, rölöve alımı, vb tüm konularda ekip duygusu ile hizmet verilmektedir.

2

SHOP DRAWING

İhtiyaç duyulduğu taktirde ,Mimarlarımız İmalatı/montajı planlanan işlerin taşı ilgilendiren şekil, boyut ve parçaların montaj ve diğer tüm süreçlerinin yapılandırılmasını gösteren ayrıntılı inşaat ve imalat çizimi hazırlamaktadır.

3

PLAKA / PROJE YERLEŞİMİ

Seçilen plakaların fotoğrafları ve gerçek plaka ölçüleri ile projeniz üstünde görsel plaka yerleşimi yapılır. Bu işlem, plakada bulunan damar veya dokunun yerini, boyut/görsel uyumunu sunar; estetik ve teknik açıdan plakadan alınabilecek en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı olur. Böylece projenizin başındayken gerçeğe en yakın halini önceden görebilirsiniz.

MİMARİ EKİP HİZMETİ SÜRECİMİZİN SİZE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Stoneline mimari ekip hizmeti sizlere teknik uzmanlık, ortak dil ve hızlı çözüm avantajı sunar.

Projenizde taşla ilgili süreçlerin yapılandırılmasını gösteren imalat çizimi (shop drawing) hizmetimiz ile projeniz hız kazanır.

Görsel plaka yerleşimi sayesinde projenizdeki plakanın hangi damarın nerede olacağı, taş ölçüsü ve görsel uyumun kontrolü, genel planda taşın konumu gibi üretim öncesi görsel kontrol yapabilir, beklentilerinize göre bu aşamada uygulama öncesi değişiklikler yapabilirsiniz.

MİMARLARA ÖZEL SERVİSLER

ico-prof-text ico-1

BLOK ALIM VE KONTROL

Koleksiyonumuza katacağımız ve gündemdeki projelerimiz için ihtiyacımız olan plakalarımızla ilgili blok satın alım işlemleri Blok Satın Alma ve Kalite Kontrol ekibimiz tarafından yapılır.

1/5

ico-prof-text ico-2

PLAKA KONTROL

Dünyanın dört bir yanından özenle seçerek koleksiyonumuza kattığımız tüm plakalar en ince detaylara kadar kontrol edilir. Yüzeyi ve damar yapısı incelenerek seleksiyonu belirlenir. Plakaların genel ve detay ölçüleri alınır, kalınlık ve düzgünlük kontrolleri yapılır.

2/5

ico-prof-text ico-4

MİMARİ EKİP DESTEĞİ

Stoneline’daki her bir proje, mimar ve proje ekibi tarafından yürütülür. Mimari ekibimiz teknik konularda projenize her türlü desteği verir.

3/5

ico-prof-text ico-3

DRY LAY (YERE SERİM)

Bu aşamada projenize uygun olarak kesimi ve detay işlemleri yapılan taşların projenizle birebir konumda yere serimi yapılarak simülasyonu hazırlanır. Serilen taşların görsel/fiziki durumları ...

4/5

ico-prof-text ico-5

AMBALAJ VE SEVKİYAT

Fabrikamızdan kusursuz çıkan her malzemenin aynı şekilde varış noktasına ulaşması Stoneline kalitesinin en önemli hedeflerinden biridir.

5/5